Piesni-na-Uwielbienie

Czym jest uwielbienie ?

Jest to wyznaczanie drogi dla manifestacji Bożej obecności wśród Jego ludu. Śpiewając pieśni na uwielbienie musimy pamiętać, że czynimy to celu uwielbienia samego Boga a On jest święty – powinniśmy przychodzić do niego z poczuciem szacunku połączonym z podziwem i lękiem. Uwielbienie można wyrażać np. śpiewając pieśni ku czci Boga przy akompaniamencie różnych instrumentów muzycznych, np. fortepianu, gitar, perkusji.

Piesni-na-Uwielbienie
Piesni-na-Uwielbienie

za portalem (Uwielbienie z Leszno):

„Uwielbienie” jest związane z muzyką, śpiewem, modlitwą a jego rolą jest:

1. Służba Bogu – ten czas kiedy na nabożeństwie śpiewamy, gramy, modlimy się w celu adoracji naszego Boga i robimy to koncentrując się na Nim tworząc zespół uwielbienia.

2. Służba ludziom – to ogólnie szukanie optymalnej formy muzyczno wokalnej. Co do styli muzycznych na dzień dzisiejszy wskazana jest różnorodność. Formy muzyczne często u jednych wzbudzają zachwyt a u drugich ta sama forma wręcz przeciwnie. Jedni preferują chorał gregoriański a inni zwykłe polskie pieśni.

(Aby odtworzyć wybrany klip wystarczy kliknąć w miniaturkę piosenki pod odtwarzaczem).

YouTube responded with an error: The playlist identified with the request's <code>playlistId</code> parameter cannot be found.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *