Nacinacze Sykomory

O zespole:

Zespół powstał we wrześniu 2010 roku w Stalowej Woli, na wskutek szalonej myśli, która strzeliła do głowy Tymka, Michała i Kacpra: aby grać muzykę z przesłaniem – ,,Bogu na chwałę, a ludziom na pożytek”. Początkiem listopada dołączyła do nas Zuzia, wzbogacając brzmienie zespołu swoimi skrzypcami, a w maju 2011 skład zespołu zasilił Marek i jego czarna cyja! Od maja również wspierał nas Krzysiek grając na trąbce. Końcem roku 2011 i początkiem 2012, nastąpiły w naszych szeregach trzy zmiany. Pierwsza: Krzychu ze względu na studia nie mógł nas dłużej wspomagać swoją trąbą. Druga: do grona Nacinaczy dołączył Kuba (bas). Trzecia: Tymek przerzucił się na wokal. Od wiosny 2012 bębni i grzechocze z nami Szymek.
6.09.2012 w piwnicach klasztornych, wytłumionych kołdrami, poduszkami, kocami i spadochronem z pomocą Pawła i Rogera nagraliśmy materiał na płytę. Trzy dni później, po występie w Kawiarence Przystań, w związku z wstąpieniem Michała do Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów zespół zawiesił swoją dzielność koncertową.

…ale w dalszym ciągu:
,,To wszystko się kula, to wszystko się toczy.” 🙂

Członkowie – Tymek – wokal
Michał – gitara, wokal
Kacper – bębny
Zuzia – skrzypce
Marek – akordeon
Kuba – bas
Szymek – konga, przeszkadzajki

opis ze strony na facebooku: https://www.facebook.com/nacinaczesykomory

Nacinacze Sykomory

Nacinacze Sykomory Playlista

(Aby odtworzyć wybrany klip wystarczy kliknąć w miniaturkę piosenki pod odtwarzaczem).

YouTube responded with an error: The playlist identified with the request's <code>playlistId</code> parameter cannot be found.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *