Armia Dzieci

Postawa Jezusa wobec dzieci była inspiracją do powstania PROJEKTU ARMIA DZIECI. Chcemy, żeby dzieci mogły uczestniczyć w organizowanych wydarzeniach chrześcijańskich. Aby to był dla nich czas wzrostu w wierze, czas kiedy jest głoszone dla nich Słowo Boże, a także czas nawiązywania relacji z rówieśnikami. Czujemy, że Bożym pragnieniem jest powołanie wielkiej Armii Dzieci, które będą wzrastać w łasce u Boga i ludzi. Psalmista wskazuje nam jeszcze większą rolę dzieci w życiu duchowym: “Usta dzieci i niemowląt oddają Ci chwałę, by zniszczyć nieprzyjaciela i wroga” Psalm 8. Proste, ale pełne mocy uwielbienie wznoszone przez dzieci otwiera niebo, burzy nasze mury, barykady i ograniczenia w modlitwie. Jesteśmy wdzięczni Bogu, że dzieci tak dużo nas uczą w relacji z Nim. Gdy udzielamy im głosu, zaskakują nas jak potrafią słuchać Jezusa i jaką mają z Nim relację.

Armia Dzieci spotka się, by się bawić, budować przyjaźnie, uwielbiać Boga, odkrywać radość słuchania Słowa Bożego, przez bawienie się z NIM. Lubimy bawić się z Bogiem – jest świetnym towarzyszem gier i zabaw! Śpiewamy, gramy, tworzymy piosenki i scenki przybliżające nam dobroć Boga i przyjaźń Jezusa.

Projekt gromadzi ludzi z różnych pokoleń, dorosłych, młodzież i dzieci. Jest właczony w formację stowarzyszenia wiernych na prawach papieskich ICPE. Instytut Ewangelizacji Świata Misja ICPE to katolicka misja, w skład której wchodzą chrześcijanie zaangażowani w ewangelizację świata. Misja ICPE prowadzi swoja działalność poprzez ewangelizację, uczniostwo, budowanie wspólnoty i dzieła miłosierdzia, szkolac katolików, formujac ich do posługi w Kościele i zdobywania świata dla Chrystusa. Misja ICPE zarejestrowana jako międzynarodowe stowarzyszenie wiernych na prawach papieskich, jest misyjnym ramieniem Międzynarodowej Wspólnoty Przymierza Chwała Boża. ICPE w Polsce istnieje od 1999 r., a od 2000 r. w Lublinie.

Zespół wykonuje PIOSENKI RELIGIJNE DLA DZIECI.

Opis pochodzi ze strony internetowej Armii Dzieci.

ARMIA DZIECI – kim jesteśmy?

Relacja z Rodzinnego Czasu Chwały, który odbył się 1 i 2 lutego 2014 w Lublinie. Gościem i mówcą był Lenny Laguardia z IHOP-KC.

ARMIA DZIECI – kim jesteśmy? – cz. II

Oficjalna strona Armii Dzieci: http://www.armiadzieci.pl/
FanPage na Facebooku: https://www.facebook.com/armiadzieci

Armia Dzieci Piosenki

(Aby odtworzyć wybrany klip wystarczy kliknąć w miniaturkę piosenki pod odtwarzaczem).

YouTube responded with an error: The playlist identified with the request's <code>playlistId</code> parameter cannot be found.

Kontakt z Armią Dzieci:

Michał Saj (menadżer) – + 48 509 227 072
Anna Saj (lider) – +48 607 055 034

Armia Dzieci
Armia Dzieci

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *