Najnowsze materiały wideo prosto z kanału YouTube: Telewizja Trwam.

Filmy z oficjalnego profilu Tv Trwam. Jest to prywatna telewizja Fundacji Lux Veritatis mająca charakter katolicko-narodowy.
Telewizja Trwam to polska stacja telewizyjna o charakterze edukacyjno-poradnikowym i religijnym. Ma siedzibę w Toruniu. Jest zarejestrowana w Warszawie. Telewizja posiada własny teletekst – „TRWAM-TEXT”. TV TRWAM posiada studia telewizyjne w Toruniu, Warszawie, Lublinie, Chicago i Toronto.

tv trwam

Najbardziej popularną audycją są Rozmowy niedokończone – emitowane na antenie Radia Maryja i Telewizji Trwam, w czasie której poruszane są różnorodne tematy. Dla Rozmów niedokończonych charakterystyczny jest telefoniczny udział słuchaczy (widzów) z kraju i z zagranicy. Do studia rozgłośni zapraszani są różni goście. Pierwsza część emitowana jest w Telewizji Trwam i Radiu Maryja o godz. 18:15, natomiast druga część nadawana jest już tylko w Radiu Maryja o godz. 21:30. Czasem po północy nadawana jest część trzecia. Od 28 listopada 2009 Fundacja Lux Veritatis umożliwia nabywanie archiwalnych audycji programu na nośnikach CD i DVD

Dyrektorem stacji jest o. Tadeusz Rydzyk CSsR, a wicedyrektorem o. Jan Król CSsR. Dyrektorem oddziału w Chicago jest o. Zbigniew Pieńkos CSsR.

Strona Internetowa TV Trwam: http://tv-trwam.pl/

Zapraszam do oglądnięcia materiałów wideo z playlisty filmów Telewizja Trwam:

(Aby odtworzyć wybrany klip wystarczy kliknąć w miniaturkę piosenki pod odtwarzaczem).

Jeden komentarz

Dodaj odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *