New Life’m – polski zespół muzyczny założony w 1992 roku, wykonujący muzykę łączącą pop, soul, blues, funk i jazz.
Zespół utworzyli w 1992 roku instrumentaliści: Joachim Mencel, Marcin Pospieszalski i Piotr Jankowski, a po roku doszedł do nich Robert Cudzich. Pierwszym wokalistą zespołu został Mieczysław Szcześniak. Krótko śpiewała w New Life’m także Ewa Uryga. Pod koniec lat 90. w zespole zaczęła śpiewać Natalia Niemen, od roku 2005 Basia Włodarska a obecnie Agnieszka Musiał.
New Life’m koncertuje w Polsce, Niemczech, Czechach, na Ukrainie i Słowacji. Utwór Twoja miłość z albumu pod tym samym tytułem z 1997 był prezentowany w pierwszej dziesiątce najlepszych piosenek plebiscytu TVP1 i PR1 Muzyczna Jedynka. Po blisko 7 latach od wydania płyty Dla ciebie i dla mnie zespół nagrał nowy album studyjny. Premiera płyty Szukam domu odbyła się 15 kwietnia 2009 roku. Zapowiadała ją ballada Zakochałam się na 100% do muzyki Joachima Mencla i słów Beaty Mencel. Do tego utworu nakręcony został także teledysk. Obecnie ukazują się dwie plyty zespołu: jedna z piosenkami Roku ruchu Światło – Życie i druga ( premiera kwiecień 2013 ) z piosenkami autorskimi grupy .

Strona zespołu:
http://www.newlifem.com/

Zapraszam do oglądnięcia klipów muzycznych z mojej playlisty:

(Aby odtworzyć wybrany klip wystarczy kliknąć w miniaturkę piosenki pod odtwarzaczem).

YouTube responded with an error: The playlist identified with the request's <code>playlistId</code> parameter cannot be found.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *