Najnowsze materiały wideo prosto z kanału YouTube: Pallotti TV. To dzieło Sekretariatu ds. Apostolstwa Prowincji Zwiastowania Pańskiego Stowarzyszenia Apostolstwa Katolickiego (Księży i Braci Pallotynów) w Częstochowie.
Uważamy, że jest taka potrzeba, by Pallotti TV istniało w internecie. Człowiek ciągle szuka, co będzie trafiało właśnie do niego, wierzymy – że i my będziemy wypełniać oczekiwania wielu osób.
Nazwa naszego kanału wideo wywodzi się od nazwiska Świętego Wincentego Pallottiego, założyciela Zjednoczenia i Stowarzyszenia Apostolstwa Katolickiego. Niech On się za nami wstawia i Jemu zawierzamy w modlitwie całe to dzieło, by było dla większej chwały Boga oraz by ożywiać wiarę i miłość w sercach ludzkich i świecie.

Opis ze strony internetowej: http://pallotti.tv/

Pallotti TV

Zapraszam do oglądnięcia materiałów wideo z playlisty filmów Pallotti TV:

(Aby odtworzyć wybrany klip wystarczy kliknąć w miniaturkę piosenki pod odtwarzaczem).

YouTube responded with an error: Access Not Configured. YouTube Data API has not been used in project 953693436516 before or it is disabled. Enable it by visiting https://console.developers.google.com/apis/api/youtube.googleapis.com/overview?project=953693436516 then retry. If you enabled this API recently, wait a few minutes for the action to propagate to our systems and retry.

No Comments Yet.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *