w

Playlista Kolęd na 2020 rok!

Próbujesz znaleźć najlepszą playlistę polskich, pięknych kolęd, których będziesz mógł posłuchać razem z rodziną przy wigilijnej wieczerzy? Nie znalazłeś nic, co chwyciłoby Cię za serce? Specjalnie dla Was stworzyliśmy playlistę kolęd, do której będziecie wracać każdego roku! Tradycyjne, piękne i niesamowite aranżacje znanych polskich kolęd oraz pastorałek.

Nasze kolędy i pastorałki do podstawa, gdy chodzi o rodzinną, wspaniałą przy wigilijnym stole. Zwłaszcza te najpiękniejsze są chętnie śpiewane przez wszystkich, bez względu na wiek. Najpiękniejsze kolędy polskie to zazwyczaj utwory o długiej tradycji, których wspólne odśpiewywanie łączy całe pokolenia. Od lat głośno rozbrzmiewają zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych. Dlatego koniecznie zapoznaj się z naszą playlistą! Znajdziesz tu najlepsze wykonania polskich kolęd!

Na naszych playlistach znajdziecie również kolędy i pastorałki: “Cicha Noc”, “Dzisiaj w Betlejem”, “Wśród Nocnej Ciszy” i wiele, wiele innych. Słuchajcie ich z najbliższymi, śpiewajcie wspólnie, udostępniajcie i dzielcie się błogosławieństwem tej cudownej nocy.

Poniżej 10-godzinna playlista polskich kolęd, idealna do odtworzenia na wigilii i w czasie przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia:

https://www.youtube.com/watch?v=FJNj0ECKy7g

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Jak poświęcić pokarm w domu? Jak przygotować święconkę do błogosławieństwa?

Zwyczaj kolędowania w Polsce. Jakie kolędy śpiewamy?