w , ,

Jezus, najwyższe Imię

Tekst i chwyty pieśni:

Jezus, najwyższe Imię,
nasz Zbawiciel, Książę Pokoju.
Emmanuel, Bóg jest z nami,
Odkupiciel, Słowo żywota.

Święty Bóg, Mesjasz prawdziwy,
jedyny Ojca Syn, Umiłowany.
Zgładził grzech, Baranek na wieki,
królów Król i panów Pan.

Księciem Pokoju jest Wszechmogący Bóg
On źródłem wszelkich łask, odwieczny Ojciec nasz.
Cała władza jest w Jego Ramieniu,
Królestwo Pokoju wiecznie będzie trwać.

Chwyty: Jezus, najwyższe Imię

Jezus, najwyŜsze Imię, nasz Zbawiciel, KsiąŜę Pokoju, C a d G
Emmanuel, Bóg jest z nami, Odkupiciel, Słowo Ŝywota. C a |dG|CC7|
Święty Bóg, Mesjasz prawdziwy, F e
Jedyny Ojca Syn umiłowany. d |CC7|
Zgładził grzech Baranek na wieki, F e
Królów Król i panów Pan. |dG| C

Wykonanie: Jezus, najwyższe Imię


Piosenki religijne – Jezus Najwyższe Imię – Tekst – Chwyty


Pieśń “Jezus Najwyższe Imię” wykonana przez chór świętej Cecylii w kościele świętego Kazimierza w Yonkers w dniu 22 listopada 2009 – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.

Przejdź do pozostałych piosenek:

Piosenki Oazowe
Piosenki Oazowe
Piosenki Pielgrzymowe
Piosenki Pielgrzymowe

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

3 komentarzy

  1. Nawa, Dzwon, Noc Lęk. Zła woń, Ktoś wszedł. W masce świąt Zdjął krzyż. Jak nóż, Bandycki znak W serce wbił Nazwał ją. Dał chrzest. – Na imie masz PEŁZAĆ SIĘ. Uczył młot kar Wsi. Bierzmował palcem Do krwi. Świeca w niej. Będzie ślub? Zakon wie. Milczy trup. X2 Zakopał ją. Kość o kość.. Zmył krew. Ma dzisiaj święcić Chlew. Kasę wziął i… Niech z bogiem rząd, Kapitał, sąd! Gore twarz słońcem pól. W oku hak. Rżnięty wól. ——————— Wasza mość! Czyś ty król, boski szlam, Ja i tak cię w dupie mam. Mówisz bóg- myślisz “ja” Cały świat waszmości zna. Oj głupcze, wyspowiadaj się. Genesis to mordercza baśń. A raj z tobą? – Wolę śmierć. – Jawohl! Kochasz mnie jako cel czy pal? -Jawohl! W kibelku wiary złoty brzęk. -Święcona woda płucze szmal. A ja leję na twój pień. -Jawohl! Na twój łeb? Ups. Dla mnie ksiądz to wesz. Na jajach obcy zwierz. Macie dość blizn? To masą rząd I siarą w świąd. Tysiąc lat wiary w cud. Biedny kraj. Tępy lud. Tysiąc lat wiary w cud. Biedny kraj. Milczy trup.

  2. Na Waszej stronie głosicie ewangelię odmienną od Ewangelii Jezusa. Przeczytajcie początek Listu do Galatów. Apostoł Paweł pisze, że każdy, kto to czyni, jest przeklęty. Nawróćcie się do Jezusa Żywego od nibyJezusa martwego, który jest w Waszych kościołach. Czytacie Pismo Święte i nawet tego nie widzicie? O ślepi i bezbożni. Nawróćcie się do Żywego Jezusa, a da Wam ukojenie do serc Waszych. Jezus to miłość, nie mecz, nie różaniec. Pierwsi chrześcijanie nie odmawiali różańca! Głosili Ewangelię Jezusa, głosili inne nauki Jezusa. Głoszenie różańca i odmawianie tzw zdrowaśki nie da Wam zbawienia, a na pewno (zgodne z tym, co mówi Pismo Święte) zaprowadzi Was do piekła.
    PS Znamienne, że śpiewacie piosenki przywiezione z Europy Zachodniej z kościołów protestanckich, tej Europy, którą tak gardzicie, co można wyczytać na Waszej stronie.
    Nawróćcie się do Żywego Jezusa. Bo usłyszycie kiedyś od Niego : “Nigdy was nie znałem, idźcie precz, którzy czynicie bezprawie”.

Jezu drogi Tyś miłością

W kruszynie chleba, Panie jesteś